الگوی گرافیکی هفته دیجیتال
۱۷ - ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷
لوگو هفته دیجیتال
سمینار دیجیتال استارز

سمینار دیجیتال استارز

ثبت نام

کسب و کارهای نوپا یا همان استارتاپ‌ها برای تشکیل تیم، درک مدل کسب و کار، طراحی محصول، ورود به بازار، رشد کاربران و مشتریان و توسعه کسب و کار خود سختی زیادی تحمل می‌کنند و به تنهایی بازار خود را کشف کرده و برای ورود به دنیایی پر از ابهام با هزار اما و اگر پیش می‌روند.

در شرایط اقتصادی که هر روز انتظار اخبار تازه و غافلگیر کننده داریم، فشارهایی به این زیادی ریسک کسب و کار را بسیار بالا می‌برد. نیروهای زیادی طلب می کند و مهارت بالایی نیز نیاز دارد.

اما "همیشه راهی بهتر وجود دارد"؛ برای شرایط پیچیده و بازارهای ناشناخته هم شرکت‌هایی بوده‌اند که قبلا این مسیر را با کسب و کار، محصول یا خدمتی مشابه طی کرده‌اند و از همه این دانش و توانمندی‌های ایجاد شده، فقط برای یک یا چند محصول یا خدمت محدود استفاده کرده‌اند.

هفته دیجیتال ایران با این رویکرد فرصت و مغتنم شمرده و حالا که همه‌ی بازیگران اعم از شرکت‌های فعال، بزرگ و صاحب نام، شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها در لایه‌های مختلف کنار هم جمعند، می‌خواهد طرح یک جهش و ثبت کنه.

به این ترتیب، علاوه بر کارگاه آموزشی "شراکت کسب و کارهای نوپا با کشورهای بزرگ"، با حضور بازیگران صنایع دیجیتال کشور از سطوح بالا تا لایه های استارتاپی برنامه ریزی کرده تا استارتاپ‌ها و علاقمندان به این موضوع از نزدیک با تجربیات مثبت و منفی بزرگان و نام آشنایان حوزه کسب و کار در زمینه پارتنرشیپ و اثر آن در روند و سیر کسب و کارشان آشنا شوند.

علاوه بر ارایه سخنرانی و نشست تخصصی با حضور فعالان کسب و کارهای نوپا و مجموعه های موفق و صاحب نام، در انتهای این سمینار، با نظر داوران استارتاپ موفق در زمینه مذاکره برای پارتنرشیپ - که از کارگاه آموزشی پارتنرشیپ استارتاپ‌ها با شرکت‌های بزرگ تلاش و فعالیت برای مذاکره با شرکت‌ها را شروع کردند - انتخاب و از آن‌ها تقدیر می‌شود.

امیدواریم با حضور و حمایت شما مخاطبین این رویداد گامی موثر برای حرکت رو به جلو اکوسیستم استارتاپی کشور برداره.

اینکه شرایط اقتصادی فعلی کشور چه نقش و اثری روی اکوسیستم نوآوری داره و چه راهکارهایی برای برون رفت کسب و کارهای نوپا از بحران پیش رو میشه ارایه داد، موضوعاتی است که قراره با حضور شما به آن‌ها برسیم.

این رویداد با توجه به شرایط کنونی کشور دنبال شکل‌دهی نگاهی نو در جهت حرکت اکوسیستم نوآوری هست تا همه بتوانیم در این شرایط با استراتژی برد - برد کنار هم کسب‌ و‌ کارهای موفقی داشته باشیم و طوری برنامه‌ریزی شده که کسب‌ و‌ کارهای نوپا با استفاده همزمان از کارگاه آموزشی و حضور در این سمینار می‌توانند استفاده حداکثری از این فرصت داشته باشند.

منتظرتون هستیم.

زمان: چهارشنبه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰

مکان: طرشت شمالی، ابتدای بلوار تیموری، پلاک ۱۸۰، پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف

سخنرانان

محمد حسین حمیدی

محمد حسین حمیدی

مشاور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

روح‌الله رحمانی

روح‌الله رحمانی

معاون نوآوری دیجیکالا

هفته دیجیتال ایران

این رویداد در هفته سوم آذرماه و در قالب سمینارها و نشست‌های تخصصی متعدد با محوریت سه موضوع تحول دیجیتال در صنعت مخابرات ایران، هوشمندسازی و فناوری‌های نوین مانند اینترنت اشیاء و بلاکچِین و روش‌های پارتنرشیپ استارتاپ‌ها با شرکت‌های بزرگ برگزار می‌شود و با تمرکز بر شکل‌گیری تعاملات مثبت و کارآمد و ایجاد تغییر در نگاه سنتی به مدل‌های همکاری میان بازیگران این عرصه می‌پردازد. همچنین چهارمین دوره از نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران نیز با هدف ارایه توانمندی‌های داخلی در حوزه اینترنت اشیاء - همزمان با دومین نمایشگاه تهران هوشمند - در همین ایام برپا خواهد بود.