الگوی گرافیکی هفته دیجیتال
۱۷ - ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷
لوگو هفته دیجیتال
کاربردهای نوین اینترنت اشیا در دولت هوشمند

سمینار کاربردهای نوین اینترنت اشیا در دولت هوشمند

ثبت نام

فناوری‌های نوین دیجیتالی مانند اینترنت اشیاء و بلاکچِین و کاربردهای آن در حوزه‌های مختلف هوشمندسازی مدتی است مورد توجه مجامع تخصصی قرار گرفته است.

امضای سند اقدام مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با دستگاه‌های دولتی همچون وزارت جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست، انتظار فعالان و سرمایه‌گذاران در بخش هوشمندسازی را جهت مشاهده اقدامات مؤثر افزایش داده است.

در این راستا فروم اینترنت اشیاء ایران با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان فضایی ایران در نظر دارد در چهارمین سال از برگزاری کنفرانس و نمایشگاه سالانه اینترنت اشیاء ایران (IoTex 2018)، کاربردهای نوین IoT از جمله

  • کشاورزی هوشمند
  • پلیس هوشمند
  • بهبود رفتار رانندگان
  • تعمیرات پیشبینانه در صنایع

را با حضور مدیران ارشد نهادهای حاکمیتی، سازمان‌های دولتی بهره‌بردار، اپراتورهای مخابراتی و شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات هوشمندسازی مورد بحث و بررسی قرار دهد.

زمان: سه‌شنبه ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۶:۰۰

مکان: مرکز همایش‌های برج میلاد، سالن سعدی

سخنرانان

مرتضی براری

مرتضی براری

معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی کشور

احمد دولتخواه

سردار احمد دولتخواه

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا

کریم احمدی

کریم احمدی

رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی

شاهین حقی

شاهین حقی

قائم مقام مدیر عامل شرکت فرینه فناور

هفته دیجیتال ایران

این رویداد در هفته سوم آذرماه و در قالب سمینارها و نشست‌های تخصصی متعدد با محوریت سه موضوع تحول دیجیتال در صنعت مخابرات ایران، هوشمندسازی و فناوری‌های نوین مانند اینترنت اشیاء و بلاکچِین و روش‌های پارتنرشیپ استارتاپ‌ها با شرکت‌های بزرگ برگزار می‌شود و با تمرکز بر شکل‌گیری تعاملات مثبت و کارآمد و ایجاد تغییر در نگاه سنتی به مدل‌های همکاری میان بازیگران این عرصه می‌پردازد. همچنین چهارمین دوره از نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران نیز با هدف ارایه توانمندی‌های داخلی در حوزه اینترنت اشیاء - همزمان با دومین نمایشگاه تهران هوشمند - در همین ایام برپا خواهد بود.